Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Pronto Ahşap Yüzey Temizleyici 750+750 ml

46,50 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
100671
Adet

Pronto Ahşap Temizleyici 750+750 ml

 

Evinizdeki tüm ahşap ve lamine yüzeyleri zarar vermeden derinlemesine temizleyebilen ürün, zaman içinde oluşabilecek çizilme, renk değişimi, matlaşma ve yıpranma riskini minimuma indirir. Kurumasının ardından ahşabın üst yüzeyinde ince ve görünmez bir katman bırakan ürün, yüzeyin dış etkenlere karşı korunmasını ve doğal parlaklığını geri kazanmasını sağlar.

Kullanımının ardından uzun süre temizlenen yüzeyde hafif bir parfüm kokusu bırakan ürün, evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olur. Kalıcı parfüm katkısı sayesinde uzun süren ferahlığı evinize taşıyabilirsiniz. Ürün durulama gerektirmediği gibi, kullanımı da oldukça basittir. Ahşabın üzerinde oluşan leke, kir, toz ve is kalıntılarını zemininizin doğal yapısını koruyarak kolaylıkla temizler ve yeniden tozlanmasını geciktirir.

Laminant parke gibi hassas zeminleri özenle temizleyen Pronto ürünleri, her kullanımda zemininizin daha temiz ve doğal parlaklığı ile göz alıcı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu sayede zemininizin bakımını yapar ve ömrünü uzatır.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!