Facebook Pixel
Sağ üst köşede hesap oluştur butonundan Adı, Soyadı, E-mail bilgilerini doldurarak ve oluşturacağınız şifreyle üye olabilirsiniz. Diğer alışverişleriniz için ‘Giriş Yap’yazan kısımdan oluşturduğunuz şifre ve e-mail bilgileriyle giriş yaparak tekrar sipariş verebilirsiniz.
Üye olmadan alışveriş yapılamamaktadır.
Siparişinizi oluşturmaya başlamadan önce üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz adrese hizmet veren mağazamızın portföyünü görebilmek için semt seçimi yapılması gerekmektedir. Sepete ilk ürün eklediğinizde, sistem sizi bölge seçimine yönlendirecek ve seçmiş olduğunuz İl/İlçe/Semt bilgisine göre ardenmarket.com.tr siparişinizi teslim edecek olan mağazamızın ürün portföyü güncellenecektir. Aynı üyelik hesabınız ile daha sonra sisteme giriş yaptığınızda ardenmarket.com.tr sizi tanıyacak ve siz değiştirmedikçe seçmiş olduğunuz semt üzerinden işlem yapılmaya devam edilecektir.
Şifre mi unuttum’a tıklayarak e-mail adresinize gelen mail ile yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.
Online ödeme, Kapıda nakit ödeme ve Kapıda kredi kartı/banka kartı ile ödeme seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.
Sanal market ekibimiz tarafından özenle hazırlanan siparişinizin teslimatını kendi araçlarımız ve şoförlerimiz ile yapmaktayız. Siparişiniz Teslimat Seçeneği ekranından seçeceğiniz saat dilimi içinde size teslim edilecektir. Sanal Market teslimat saat dilimleri hizmet aldığınız mağazaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
İstediğiniz teslimat dilimine sipariş verebilmek için, ilgili teslimat diliminin başlangıcından 30 dakika öncesine kadar siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir..
Arden Market'te minimum alışveriş tutarı 60 TL olup, bölgesel olarak değişebilmektedir.
Arden Market’te sunulan ürünler şimdilik sınırlı sayıdadır. Tüm ürünlerimizi bulabilmeniz için gereken çalışmaları sürdürüyoruz.
 • Teslimat Grupları

Arden Sanal Market teslimat grup saat aralıkları hizmet aldığınız mağazaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Alışverişinize başlamadan önce teslimat yapılmasını istediğiniz il-ilçe-mahalle bölgenizi seçiniz.

 

 • Bölgesel Kapasite

Siparişinizi tamamlama aşamasında size uygun olan teslimat gün ve saatlerini siparişinizin adres seçimi sayfasında yer alan Teslimat Yöntemleri bölümünden seçebilirsiniz.

 

 • Bölge Seçim

Arden Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.

Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

Online siparişlerinizde yemek kartlarıyla ödeme yapılamamaktadır. Sadece mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.
İptal/iade edebilirsiniz. “Hesabım” sekmesinin siparişlerim bölümünde, en son verdiğiniz siparişinizde "Diğer seçenekler" üstüne tıklayınız. Açılan sekmede “siparişi iptal et” butonuna tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ancak siparişinizin durumu “Hazırlanıyor” sürecinde ise sipariş üzerinde değişikliğe izin verilmemektedir. Bu aşamada canlı destek üzerinden ya da müşteri hizmetlerimizi (0850 811 39 49) arayarak destek alabilirsiniz.
Manav, şarküteri, kasap ürünlerinde teslimat anında veya aynı gün iade yapabilirsiniz. Sonrasında iade kabul edilmemektedir. Diğer ürünler 14 güne kadar iade edilebilir.
Şimdilik belirli bölgelere hizmet verebilmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakasında:
 • Bahçelievler
 • Bağcılar
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beyoğlu
 • Esenler
 • Eyüpsultan
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Küçükçekmece
 • Sultangazi
İstanbul Anadolu Yakasında:
 • Ataşehir
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Kadıköy
 • Maltepe
 • Kartal
 • Pendik
 • Sancaktepe
 • Sultanbeyli
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar
Antalya:
 • Alanya
Maalesef bu durumda siparişiniz iptal edilecektir.
Şehir dışına şu an için sipariş verilememektedir.
Verilen siparişteki kiloya en yakın olacak şekilde tartılır. Ve tartılarak fiyatlandırılmaktadır.
Siparişinizi tamamladıktan sonra ürün eklemesi yapılamamaktadır.
Covid-19 salgını nedeniyle araçlarımız tamamen dezenfekte edilmekte olup, ürünleriniz personellerimiz tarafından eldivenlerle hazırlanır.
Ürünler size teslim edilirken hem sizlerin hem çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla sosyal mesafeye dikkat edilerek siparişleriniz teslim edilir.
Arden Market'te minimum sipariş tutarı 60 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

 • 60 TL – 199,99 TL arası 6,50 TL (KDV Dahil)
 • 200 TL ve üzeri ücretsiz
SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.
İade ve değişim işlemlerinde 6502 no’lu Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında fatura veya fiş ibrazı gerekmektedir.
Sipariş ettiğiniz ürün öngörülenden fazla talep görmüş veya anlık olarak tükenmiş olabilir. Ürün stokta olmadığı için bedeli faturanıza yansıtılmamıştır.
ardenmarket.com.tr üzerinde yaşanan yoğunluk sebebi ile ürünlerimiz anlık olarak tükendiği için teslimatta aksamalar yaşanabilmektedir. E-ticaret hizmeti veren mağazamızın stokları aynı anda o mağazadan fiziki alışveriş yapan müşterilerimize de açık olduğu için tercih ettiğiniz ürün siparişinizi verdikten sonra mağazada satılmış olup, talebiniz karşılanamayabiliyor. Teslim edilemeyen ürünlerin ücreti, toplam sipariş ön provizyon tutarından düşülerek sadece teslim edilen ürünlerin ücreti sizlerden tahsil edilmektedir.
Online alışverişlerde siparişinizi hazırlarken sipariş adedine, içeriğine uygun olarak ürünlerinizin hijyenik ve güvenli teslimatını gerçekleştirecek kadar poşet kullanarak size fatura ediyoruz. Örneğin; 2 poşet kullanıldıysa 50 kuruş fatura tutarınıza eklenmektedir.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Kararı Uyarınca Plastik Poşetler Hakkında Bilgilendirme 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın kararı uyarınca plastik poşetler adedi 25 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Poşet bedeli siparişinizin hazırlanma aşamasında (sipariş kapasitenize göre) belirlenecek olup sipariş tutarınıza yansıtılacaktır.Siparişinizi hijyenik ve güvenli taşıma standartlarımız çerçevesinde olabilecek en az poşet kullanımı ile size ulaştırmaya çalışacağız. Yakında, plastik poşete alternatif olacak teslimat seçeneklerini de tercihinize sunacağız.
İade ve değişim koşullarımızda da belirttiğimiz üzere poşet iadesi kabul edilememektedir. Ayrıca kullanılan bir poşetin hijyen koşulları gereği tekrar kullanılmasının mümkün olamayacağı ve geri dönüşüme girmesi gerektiği için iade edilmesi mümkün olamamaktadır.
Siparişinizde gıda güvenliği gereği birbiriyle yan yana durmasında sakınca olmayan ürünler varsa doğayı kirletmemek ve size ek masraf yaratmamak adına en az poşet ile siparişinizi hazırlıyoruz.
Mahalle seçiminize bağlı olarak siparişiniz size en yakın şubeden teslim edilmektedir.
Maalesef şu an için böyle bir uygulamamız yoktur. Bu alanda çalışmalarımız devam etmektedir.
Master ve Visa kartlarından yapabilirsiniz.
Hesabım sayfasına giriş yaparak siparişlerim alanından iptal etmek istediğiniz siparişi seçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. 0506 050 33 11 no'lu Whatsapp hattımızdan, Canlı destek üzerinden sipariş numaranız ile iptal talebinizi bildirmeniz yeterlidir.
Sipariş notu bölümüne isteklerinizi yazabilirsiniz.
Yasal mevzuat kapsamında çift kat kalınlığı 15 mikron ve altında olan 500 x 350 mm ebadından küçük saplı veya sapsız poşetlerden ücret alınmamaktadır. Meyve ve sebze poşetlerimiz bu kapsama girdiğinden müşterilerimize herhangi bir ücret yansıtmıyoruz.
Evet, tüm banka kartlarını kullanabilirsiniz.
Kredi kartı ile yaptığınız online ödemelerde sipariş tutarı kartınızda provizyon olarak bekler, yani harcama limitinizden düşer ancak kartınızdan çekilmez. Siparişiniz size teslim edildikten sonra, sadece teslim aldığınız ürünlerin ücreti kartınızdan çekilir, ve varsa aradaki fark kartınızın harcama limitine iade olur. Böylece sadece teslim aldığınız ürünlerin ücretini ödersiniz, tedarik edilemeyen ya da istediğinizden az miktarda teslim edilen ürünler için ücret ödemezsiniz.
Arden Sanal Markette fiyatlar mağazalarımızın güncel raf fiyatları ile her zaman aynıdır.
Ancak zaman zaman farklılıklar oluşmasının ana sebepleri şunlardır; Kilo ile satışı yapılan ürünlerin (karpuz, kavun, bütün tavuk vb.) sizin talep ettiğiniz miktar ile size gönderilen miktar arasındaki farktan dolayı fiyat farkı oluşması muhtemeldir. Sipariş ettiğiniz ürün yerine alternatif bir ürün size gönderildiğinde de fiyat farkı oluşması muhtemeldir. (Arden Sanal Markette siparişinizi verirken alternatif ürün isteyip istemediğinizin kararını siz verebiliyorsunuz.)
 
Siparişleri verdiğiniz anda ilgili mağazaların raflarındaki güncel fiyatlara göre sipariş veriyorsunuz. Ancak sizin talep ettiğiniz saatteki kasadaki fiyatlarla teslimat için toplanan saatteki kasa fiyatlarında bazı ürünler için (+/-) farklılık gösterir. (Özellikle meyve ve sebze ürünleri hal fiyatlarına göre günlük değişkenlik gösterebilmektedir.)
Kredi kartı ile ödemelerde, sipariş teslimatı gerçekleşene kadar sipariş tutarı banka tarafında açık provizyon olarak gözükür. Siparişinizin teslimatı sırasında iadeniz var ise iade tutarınız sistemden düşülür ve kredi kartınızdan iade tutarı düşürülmüş bir şekilde ödeme alınır. Teslimat sırasında alışveriş tutarınız fazla ama size teslim edilen siparişinizin tutarı daha düşük fiyatta ise fiş/faturanızda yazan tutar kartınızdan tahsil edilmektedir.
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisinden Arden Market'e iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.
Ürün çeşitliliği ve ürün fiyatları teslimat bölgenize göre değişiklik gösterebilmektedir.

Arden Market'te Bölge/Mahalle sistemi kullanıldığı için Bölge/Mahalle Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.

Bölge/Mahalle Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.