Hakkımızda

Müşterilerini helal gıda ürünlerinden faydalandırma amacıyla yola çıkan Arden Marketleri ilk şubesini 2002 yılında Çengelköy-İstanbul’da faaliyete geçirdi. Her zaman müşterilerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet eden Arden Marketleri ikinci mağazasını Kasımpaşa-İstanbul’da daha sonra da Şerifali-İstanbul’da üçüncü mağazasını hizmete açarak yoluna devam etmiştir.2023 yılı Mart ayına kadar İstanbul’da 8 ve İstanbul dışında da 1 şubesi ile hizmet veren Arden Marketleri 2023 Mart ayı başlarında Beylikdüzü şubesini de hizmete açarak toplamda 10 mağazaya ulaşmıştır. Arden Marketleri geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmeti bir araya getiren yeni mağaza konsepti ile geniş kitlelere ulaşma ve hedeflerinde büyüme faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Gıda perakendeciliğinde sağlıklı ve helal gıdaya ulaşmak herkesin hakkıdır. Helal gıdaya ulaşma yolunda  fiziki mağazacılık ve sanal mağazacılıkta «İyi ki Arden Var!» dedirtecek kalite ve mükemmellikte hizmet sunmak.

 

Vizyonumuz

Sağlıklı ve Helal beslenmenin daha fazla önem kazanacağı yakın gelecekte, sağlıklı ve helal gıda ürün portföyünü geliştirip sunmuş olduğu tüm ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunarak sektöründe lider firma olmak.