Facebook Pixel

Hakkımızda

Müşterilerini helal gıda ürünlerinden faydalandırma amacıyla yola çıkan Arden Marketleri ilk şubesini 2002 yılında Çengelköy-İstanbul’da faaliyete geçirdi. Her zaman müşterilerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet eden Arden Marketleri ikinci mağazasını Kasımpaşa-İstanbul’da daha sonra da Şerifali-İstanbul’da üçüncü mağazasını hizmete açarak yoluna devam etmiştir.2017 yılı Ağustos ayına kadar İstanbul’da 8 ve İstanbul dışında da 1 şubesi ile hizmet veren Arden Marketleri 2017 Ağustos ayı sonunda Pendik-Kurtköy şubesini de hizmete açarak toplamda 13 mağazaya ulaşmıştır. Arden Marketleri geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmeti bir araya getiren yeni mağaza konsepti ile geniş kitlelere ulaşma ve hedeflerinde büyüme faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Gıda perakendeciliğinde sağlıklı ve helal gıdaya ulaşmak herkesin hakkıdır. Bu anlamda kendi markamız olan Akdeniz Toros ismi ile Sağlıklı ve Helal Gıda Et -Tavuk Ürünleri üreten tesisler kurulmuştur. Arden Marketleri olarak müşterilerimizi sağlıklı ve helal gıdaya kolayca ulaştırmak için tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz

Sağlıklı ve Helal beslenmenin daha fazla önem kazanacağı yakın gelecekte, sağlıklı ve helal gıda ürün portföyünü geliştirip sunmuş olduğu tüm ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunarak sektöründe lider firma olmak.