Vernel Max Taze Lale 1440 ml

₺89,95
Adet
Vernel Max Taze Lale 1440 ml adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Vernel Max Taze Lale 1440 ml

 

Lale çiçeklerinin ferahlatıcı ve etkileyici kokusunun keyfini çıkarın.

Sevdikleriniz için En İyisi! Yeni Vernel Max Ferahlık İncileri'nin özel konsantre yumuşatıcı formülü sayesinde, dolabınızdaki yeni yıkanmış kıyafetlerin ferahlığını şimdi tam 8 hafta boyunca yaşabilirsiniz. Vernel'in yenilenen formülündeki arttrılmış ferahlık incileri siz ve sevdiğiniz giysilerinizi giyerken her hareket ve dokunuşunuzda size ferahlık verir. Yeni Vernel Max ile yumuşaklığın yanı sıra 8 hafta süren mükemmel ferahlığın keyfini çıkarın.

100 güne* kadar süren ferahlık
Günlük hayatınızda size ve ailenize 'küçük' bir mutluluk getiren şeyleri seviyorsunuz. Yeni yıkanan kıyafetleriniz de harika kokuları ve yumuşaklığıyla size küçük bir mutluluk getirmeli. 100 güne* kadar kalıcı kokusu ve mükemmel yumuşaklığıyla yeni Vernel Max çamaşır yumuşatıcılarının çeşitlerini keşfedin.

*100 gün boyunca dolapta muhafaza edildiğinde.


Kullanım Talimatları:
Mükemmel sonuçlar için; Her zaman ürünlerin etiketinde belirtilen talimatlara uyun. Vernel Max sıvı çamaşır yumuşatıcının miktarını ayarlamak çok kolaydır.Doğru miktar için Vernel Max şişesinin kapağını kullanmanız yeterlidir. Kullanımdan önce Vernel Max sıvı çamaşır yumuşatıcıyı sulandırmayın. Yumuşatıcıyı doğrudan şişeden kapağa dökün ve sonra çamaşır makinesindeki yumuşatıcı bölümüne boşaltın. Eğer çamaşırlarınızda yumuşatıcı kalıntısı oluşursa, basitçe durulayınız. Yumuşak çamaşırlar için 24ml(makineden yıkama) Çok yumuşak çamaşırlar için 48 ml(makineden yıkama) Yumuşak çamaşırlar için 16ml(elde yıkama) Önyıkama yapmayınız. Makinenizi kapasitesinden fazla doldurmayın.

Doğru dozajlama
Her zaman ürünlerin etiketinde belirtilen talimatlara uyun. Vernel Max sıvı çamaşır yumuşatıcının miktarını ayarlamak çok kolaydır. Doğru miktar için Vernel Max şişesinin kapağını kullanmanız yeterlidir. Kullanımdan önce Vernel Max sıvı çamaşır yumuşatıcıyı sulandırmayın. Yumuşatıcıyı doğrudan şişeden kapağa dökün ve sonra çamaşır makinesindeki yumuşatıcı bölümüne boşaltın.

4-5 kg
24 ml: yumuşaklık ve koku için (çamaşır makinesi)
48 ml: daha fazla yumuşaklık ve koku için (çamaşır makinesi)

>5,5 kg
55 ml: daha fazla yumuşaklık ve koku için (çamaşır makinesi)

10L
16 ml: yumuşaklık ve koku için (elde yıkama)

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!