Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Vileda Ultra Parlak Sünger Tekli

Marka: Vileda

14,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
196751
Adet

Vileda Ultra Parlak Sünger Tekli

 

 

Vileda Ultra Parlak Sünger ultra petek dokusu sayesinde üstün leke çıkarma performansı sunarken aynı zamanda tüm yüzeylerde çizmeyen temizlik performansı sunar.

Kir Sökücü Gözler
Ultra petek dokuda yer alan kir sökücü gözler en zorlu kirlerde bile etkin temizlik sağlar.

Ekstra Köpüklü Temizlik
Ultra petek doku kolayca köpürür ve bu sayede bulaşıklarınızda daha hijyenik bir temizlik sağlar.

Dayanıklı Yapı
Ultra petek doku süngerinizin dayanıklı yapıda olmasını sağlar. Kolayca durulanır ve tekrar tekrar kullanılabilir.


Ürün Özellikleri

1. Ultra Petek Doku
Süngerinizin ultra petek dokusu kir söken gözleri sayesinde kolayca köpürür ve daha etkin bir temizlik performansı sunar.

2. Çizmeyen Temizlik
Süngerinizin özel yapısı tüm yüzeylerde çizmeyen temizlik performansı sunar. Hassas yüzeyler için kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi öneririz.

3. Esnek Yapı
Esnek sünger yapısı sayesinde süngerinizi rahatça kavrarsınız ve en zorlu noktalardaki kirleri bile rahatça erişerek temizlersiniz.

Vileda Ultra Parlak Sünger içerdiği ultra petek doku sayesinde klasik süngerlere kıyasla daha etkin temizlik sağlar. Ultra petek doku süngerinizin çok daha hızlı bir şekilde köpürmesini sağlarken kir sökücü petek gözler yüzey ve bulaşıklarınızdaki tüm kirleri söker atar. Ultra petek doku aynı zamanda süngerinizin daha dayanıklı olmasına ve süngerinizi uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. Vileda Ultra Parlak Sünger'inizi kolayca durulayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Süngerin ergonomik yapısı sayesinde süngeri kolayca kavrarsınız ve klasik süngerler ile erişmesi çok güç köşeler ve noktalara bile rahatça erişerek temizlik sağlarsınız. Vileda Ultra Parlak Sünger'i bulaşık, mutfak tezgahı, fırın gibi pek çok farklı yüzeylerin temizliğinde tercih edebilirsiniz. Süngeriniz özel yapısı sayesinde çizmeyen temizlik sağlar. Hassas yüzeyler için kullanmadan önce yüzeyin küçük bir bölümünde denemenizi öneririz. Siz de Vileda Ultra Parlak Sünger'i satın alarak erişmekte zorlandığı noktaları çizmeden temizlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.