Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Gillette Series Tıraş Jeli Hassas 200 ml

Marka: Gillette

62,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
105100
Adet

Gillette Series Tıraş Jeli Hassas 200 ml

 

Gillette Series Hassas tıraş jeli ile inanılmaz pürüzsüz bir tıraş elde edin. Aloe katkılı 3'lü etkili formülü ile sakalları yumuşatmak için nemlendirir, korumaya yardımcı olmak için kayganlaştırır ve hafif kokusuyla ferahlatır. Tıraş esnasında tahrişe karşı korumaya yardımcı olmak için etkili kayganlaştırıcılar içerir.

 

Sakalları nemlendirir ve yumuşatır
Tıraşınıza başlamadan köpük veya jel uygulamak sakalların nemlendirilmesini ve yumuşatılmasını sağlar, böylece sakallar daha kolay kesilirken rahat, olağanüstü bir tıraş elde edilir.

Kayganlaştırır ve korur
Jeller ve köpükler kayganlaştırma ve koruma etkisiyle cildinizi kesiklere ve çiziklere karşı korur; böylece tıraş makinesi cildinizde rahat biçimde kayarak inanılmaz derecede sinekkaydı bir tıraş sağlar.

Her hareketi takip edin
Her hareketinizden sonra kalan köpük sayesinde tıraş ettiğiniz bölgeleri görebilir, böylece tıraş sırasındaki ilerlemenizi gözlemleyebilirsiniz.

Ciltte müthiş bir his bırakır
Tıraş jelleri ve köpükleri cildinizi yatıştırır ve cildinizde tazelenme hissi bırakır, olağanüstü bir tıraş sağlar.

Tıraş olmak için sıcak su mu, soğuk su mu yoksa ılık su mu kullanmak daha iyidir?

Tıraş olurken ılık su kullanmanız en iyisidir. Sakal tüyleri özellikle inatçı olabilir, ancak su uygulamak tüylerin şişmesini sağlar; bunun sonucunda yumuşar ve daha kolay kesilebilir. Su ılık olduğu zaman bu yumuşatma etkisi daha hızlı ve daha etkili oluşur. Kirli sakal ve tıraş artıklarının tıraş makinesinden durulanarak giderilmesi de genellikle su ılık olduğunda daha kolaydır. Birçok erkek tıraş olduktan sonra yüzüne soğuk su çarpmayı tercih eder. Özellikle, tıraştan sonra ciltte bir sıcaklık ve yanma hissi olduğu zaman soğuk su ile durulamanın yatıştırıcı bir etkisi olabilir.

En iyi tıraşa ulaşmak için hangi yönde tıraş olmam gerekir?

Erkeklerin yüzündeki tüyler genellikle farklı yönlerde uzar. Tıraşa başlarken tüylerin çıkış yönünde hafif, nazik hareketler uygulayın. Ardından, gerekirse, daha da sinekkaydı bir tıraş için tüylerin çıkış yönünün tersine tıraş olun.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!