Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

Marka: Gillette

84,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
105066
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

 

Gillette Fusion tıraş bıçağı daha az tahriş hissi ve olağanüstü konfor için daha yakın (Mach3'e göre) tıraş sağlayan 5 adet hassas bıçağa sahiptir. Her yedek tıraş bıçağı ayrıca arkasındaki hassas düzeltici bıçak sayesinde, burun altı veya favori gibi zorlu bölgeleri tıraş etmek için mükemmeldir. Bir yedek tıraş bıçağı ile bir aya kadar tıraş olabilirsiniz. Fusion yedek tıraş bıçakları, tüm Fusion tıraş makineleri ile uyumludur.

5 hassas bıçağı sayesinde, rahat bir tıraş için bıçaklardaki basıncı azaltmaya yardımcı olur (Mach3'e göre)

Arkasındaki düzeltici bıçak, zorlu bölgeleri (burun altı, favoriler) tıraş etmek için mükemmeldir

Bir yedek tıraş bıçağı ile bir aya kadar tıraş olabilirsiniz

Tüm Fusion tıraş makineleri ile uyumludur.

 

Gillette’in yüksek performanslı tıraş bıçağını keşfedin. Bir cerrah neşterinden daha keskin bıçaklarıyla Mach3Turbo tek hareketle daha yakından tıraş olabilmenizi sağlar*. Yakın ve rahat bir tıraş deneyimi için yeni bir görünüm ve Mach3’ten daha ileri teknoloji sunar. Üç bıçak Mach3 Turbo’nun bıçakları, cerrah neşterinden daha incedir. Ayrıca, farklı tıraş basınçları ve cilt tiplerine uyum sağlayabilmek için yaylı yuvalara monte edilmişlerdir.

Kayganlaştırcı bant Olağanüstü kayganlık için bu kayganlaştırıcı bant cilde daha uzun bir süre** boyunca daha çok suda çözünebilen kayganlaştırıcı madde yayar. mikropaletler cilt koruma bandında ilk bıçağın temasından önce cildin gerginleşmesine yardımcı olmak için yumuşak mikropaletler bulunmaktadır.

*Blue II‘ye göre **Mach3‘e göre Daha iyi bir tıraş için pratik öneriler hazırlıktan cilt bakımına kadar 1 hazırlık sakalınızın bakır bir telle aynı güze sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Sakallarını yumuşatmak, tıraşınızı kolaylaştırır. Tıraştan önce yüzünüzü yıkayın ya da duş alın. Daha sonra, tıraş makinenizi kayganlaştıracak ve sakallarınızı yumuşatacak bir tıraş jeli uygulayın. Gillette tıraş hazırlıkları, Gillette tıraş makinenizle işe araması için tasarlanmıştır. Gillette‘in en rahat tıraşını yaşamak için Fusion Pro-Glide Jelini Fusion Pro-Glide tıraş makinenizle kullanın.

2 Tıraş cildinizde oluşan kızarıklığın sebebinin kör bıçaklar olduğunu biliyor muydunuz?

Tahrişi engellemek için sıklıkla tıraş bıçaklarınızı değiştirin, yavaş yavaş sakallarınızı çıkış yönünde tıraş olun. Gillette sistem bıçaklarındaki kayganlaştırıcı en iyi tıraşı yapmanıza yardım eder.

Tıraş etmenin en zor bölgeyi biliyor muydunuz?

Bu erkekten erkeğe göre değişir. Ancak dudak üzeri,tıraş etmesi en zor olan bölgedir. Bu bölgedeki sakalların daha çok yumuşamasını sağlayıp, kesikler ve sıyrıklardan korunmak için bu bölgeyi en sona bırakın dudak üzerinizi en son tıraş edin. Gillette Fusion ve Fusion Proglide tıraş makinelerinin arka tarafındaki hassas düzeltici burun altınızı kolayca tıraş etmeniz için tasarlanmıştır.

3 Bakım cildinizin kendini yenilemesi için neme ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz?

Öneri: Günlük bir nemlendirici kullanın. Bu daha rahat tıraş olmanızı sağlayacaktır. Cildinizi kurutan güneş ışınlarından sizi koruyan UVA/ UVB cilt koruyuculu nemlendiriciler kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.