Takip Listesine Ekle

Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü

Marka: Gillette

94,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
105076
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü

 

Gillette Mach3 yedek tıraş bıçaklarının çelikten bile güçlü bıçakları daha uzun süre keskin kalır (Blue3'e kıyasla). Daha keskin bıçaklarla (Blue3'e kıyasla), 15 güne kadar konforlu tıraş sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bu Gillette tıraş makinelerinde bulunan kayganlaştırıcı bant, sağladığı kayganlıkla tahrişi önler ve mikrofin cilt koruması cildi gererek sakallarınızı tıraşa hazırlar. Yedek Mach3 tıraş bıçakları tüm Mach3 tıraş makineleri ile uyumludur.

Gillette Mach3 erkekler için tıraş makinelerinin çelikten bile güçlü bıçakları daha uzun süre keskin kalır (Blue3'e kıyasla)

15 sinekkaydı tıraş

Daha keskin bıçaklar (Blue3'e kıyasla)

Kayganlaştırıcı bant tahrişi önlemeye yardımcı olur

Mikrofin cilt koruyucu, cildi gererek sakallarınızı tıraşa hazırlar

Tüm Mach3 tıraş makinesi sapları ile uyumludur.

 

Gillette’in yüksek performanslı tıraş bıçağını keşfedin. Bir cerrah neşterinden daha keskin bıçaklarıyla Mach3 tek hareketle daha yakından tıraş olabilmenizi sağlar.


Güvenilir bir seçim olan Mach3, dünyanın her yerindeki erkeklere güne iyi bir başlangıç yapma olanağı sağlar. Üç bıçak Mach3’ün bıçakları, farklı tıraş basınçlarına ve cilt tiplerine uyum sağlayabilmek için yaylı yuvalara monte edilmiştir.

Kayganlaştırıcı bant, kayganlığı arttırmak için cilde suda çözünebilen kayganlaştırıcı maddeler yayar. Ayrıca tıraş bıçağınızdan en iyi performansı alamamaya başladığınızda rengi beyazlaşır.