Nescafe Xpress Sütlü Soğuk Kahve 250 ml

Normal Fiyat ₺39,95 Özel fiyat ₺34,95
Adet
Nescafe Xpress Sütlü Soğuk Kahve 250 ml adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Nescafe Xpress Sütlü Soğuk Kahve 250 ml

 

NESCAFÉ Xpress Original

Buz gibi bir kahve molası vermek isteyenlere hitap eden NESCAFÉ Xpress Sütlü Original, yeniden canlanmanızı sağlıyor. NESCAFÉ uzmanlığı sayesinde özel olarak seçilen kahve çekirdekleri ve süt ile hazırlanan ürün, günün yoğunluğunu ve tüm koşturmasını unutturuyor.

Sıcak yaz günlerinde kahveden vazgeçemeyenler için ideal bir seçim olan Nescafe Xpress Sütlü Original 250 ml, sizi ferahlatırken aynı zamanda kafein etkisiyle ihtiyacınız olan canlılığı kazanmanızı sağlar. Sabahları kahve içmeden uyanamayan insanlar için hazırlık ve içme sürecini ortadan kaldıran ürünü, tek kişilik ölçüsüyle her daim elinizin altında bulundurabilirsiniz. Kapalı teneke kutusu sayesinde çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz ürün, otobüste, metroda, iş yerinde veya yolda yürürken rahatça tüketilebilir.

Nescafe uzmanlığıyla hazırlanmış olan ürün süt ve kahvenin eşsiz enerjisi ile gün içerisinde yorgunluk hissinden kurtulmak, yemek sonraları bastıran uykuyu yok etmek ve işinize odaklanmak açısından yardımcı olan ürün, aynı zamanda günlük enerji ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Uzmanlar tarafından hazırlanan ürün, ekstra tatlandırıcıya ihtiyaç duymayacağınız ideal bir tatla damak zevkinize sunulmaktadır. Dolabınızda daimi bir yere sahip olmaya aday olan içecek, size evinizde buzlu kahve keyfini yaşatır.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!