Seyidoğlu Portakal Reçeli 380 g

₺49,95
Adet
Seyidoğlu Portakal Reçeli 380 g adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Seyidoğlu Portakal Reçeli 380 g

 

 

Seyidoğlu Portakal Reçelleri mevsiminde toplanan taze ve kaliteli meyvelerden üretilir. Vişne, kayısı, ayva, böğürtlen gibi birçok reçel çeşitleri ile kahvaltılarınızın tatlısıdır.


Reçel kahvaltı sofralarının vazgeçilmez bir tatlı besinidir. Birçok reçel çeşidinden biri olan portakal reçeli Seyidoğlu Portakal Reçeli 380 gr olarak yine özel Seyidoğlu kalitesi ile üretilmektedir. Ayrıca Seyidoğlu Portakal reçelleri tamamen hijyenik koşullarda el değmeden üretilir.

Ayıklanmış, temizlenmiş dondurulmuş meyveler kapalı sistem vakum pişirme kazanlarında meyvenin rengini ve aromasını koruyarak, HMF (Hidroksimetil furfural) oranını yükseltmeden gerekli tüm test ve ölçümlerle kontrol edilerek pişirilir. Dolum ünitelerine, boru sistemiyle el değmeden taşınır. Hermetik dolum yapılmak suretiyle kavanozlarda vakum oluşturulur.

Böylece Seyidoğlu Portakal Reçeli tazeliğini ve lezzetini ilk günkü gibi raf ömrü boyunca korumuş olur. Reçel çeşitleri bakımından çok zengin olan Seyidoğlu ailesi, reçel tarifleri sırrını kalite ve sevgi olarak sizlere sunuyor. Ev usulü portakal reçeli tarifindeki gibi sevgiyle hazırlanmış portakal reçellerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Reçelin Faydaları, Portakal reçelinin faydaları;
Her reçelin meyvesine ve bitkilerine göre faydası bulunmaktadır. Bağlantılı olarak reçel yapımında kullanılan şeker vasıtası ile kana kolay karışır ve enerji verici özelliğe kavuşur. Kısaca Seyidoğlu Protakal reçelinin faydaları; Portakalın C ve B vitamini açısından zengin olmasından dolayı reçeli de insanı dinamik hale getirir ve aynı zamanda ince ve kalın
damarların yumuşak kalmasını sağlar, bağlantılı olarak da damar tıkanıklığını önler. Vücut direncini arttırır. Kanın temizlenmesine yardımcı olur. Hazmı kolaylaştırır. Karaciğeri çalıştırır.