Knorr Acısso Acı Sos 50 ml

Marka: Knorr
₺19,95
Adet
Knorr Acısso Acı Sos 50 ml adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Knorr Acısso Acı Sos Cam 50 ml

 

 

Acı biberden vazgeçemeyenlerin aradığı lezzet. Acı severler için Knorr Acısso; Türkiye'nin 1 numaralı acı sosu. Knorr Acısso ideal renk ve kıvama sahiptir. Salatalarda ve çeşitli mezelerin yapımında Knorr Acısso'yu kullanabilirsiniz. Knorr Acısso, kendine has acı aromasıyla yemeklerinizi lezzetlendirir. Knorr Acısso Acı Biber Sosu, Knorr şeflerinin özenle hazırladığı baharat karışımları ve kendine has acı aromasıyla yemeklerinizi lezzetlendirir ve pratik hazırlık aşaması ile alışılmış yiyecekleri bir anda bambaşka bir lezzete dönüştürür. Salatalarda ve çeşitli mezelerin yapımında kullanacağınız Knorr Acısso ile zamandan da tasarruf edeceksiniz.

 

Knorr Acısso'yu güneş ışığına maruz bırakmadan serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösteriniz. Knorr Acısso Acı Biber Sosu 50 ml.'lik cam şişede mutfağınıza ulaşmaktadır.

İçindekiler
Acı biber suyu, su, domates salçası, sirke, asitlik düzenleyici(Sitrik asit), tuz, acı biber ekstratı, koruyucu (potasyum sorbat), kıvam arttırıcı (ksantan gam),. İz miktarda süt ve süt ürünleri, hardal içerebilir.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

Detaylı Bilgi
MarkaKnorr
Bu ürünü alanlar bunu da aldı!