HighGenic Fırın Ocak Mangal Aspiratör Temizleyici Sprey 500 ml

₺56,95
Adet
HighGenic Fırın Ocak Mangal Aspiratör Temizleyici Sprey 500 ml adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

HighGenic Fırın Ocak Mangal Aspiratör Temizleyici Sprey 500 ml

 

HighGenic Fırın, Ocak, Mangal, Aspiratör Temizleyici Sprey güçlü ve geliştirilmiş formülü sayesinde zorlu yağ lekeleri, yanmış ve kurumuş yağ artıklarını temizlemek için kullanılır. Fırın, fırın tepsisi, fırın telleri, mangal ve teli, aspiratör ve aspiratör filtreleri, yanmış tava ve tencere, döküm ocaklarda kullanılır. Ovalama gerektirmeden, en zorlu yağları kolaylıkla temizler.

Güçlü ve geliştirilmiş köpük formülü ile zorlu yağ lekeleri, yanmış ve kurumuş yağ artıklarını temizlemek için kullanılır. Fırın, fırın tepsisi, fırın telleri, mangal ve teli, aspiratör ve aspiratör filtreleri, yanmış tava ve tencere, döküm ocaklarda kullanılır.

Kullanma talimatı: Sprey kapağını ''ON'' konumuna getiriniz. Temizleyeceğiniz yüzeye 5-10 cm uzaktan, yüzey tamamen köpükle kaplanacak şekilde püskürtünüz. Yüzeyin kirliliğine göre 5-10 dk bekletiniz.

Fırın Temizliğinde: 1-2 saat bekletiniz.

Mangal Temizliğinde: Mangal telini soğutunuz. Üzerindeki yemek artıklarından arındırınız. Köpük temizleyiciyi püskürtünüz ve 5-10 dakika bekleyiniz. Aspiratör ve aspiratör tellerinde 5-10 dk bekletiniz.Yanmış tava, tencere, ocak telleri ve demirlerini 15-30 dk köpük temizleyici ile bekletiniz. Temizleme işleminden sonra, temiz ve ıslak bir bez veya sünger yardımıyla yüzeyi temizleyiciden arındıracak şekilde siliniz. Yüzeyi ılık su ile iyice durulayınız.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!