Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 g

₺89,95
Adet
Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 g adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 g

 

 

Bebeğinizin 5. Ayından İtibaren Uygundur.


Bebeğiniz İçin Her Şeyi Özenle Seçiyoruz Vitaminler ve mineraller bebeğinizin dengeli beslenmesinde kritik rol oynar. İsviçreli Hero Baby tahıllı kaşık mamaları özenle seçilen tahıllarla hazırlanır; ilave edilen vitamin ve mineraller ile bebeğinizin günlük ihtiyacının karşılanmasına destek olur. *Tarladan sofraya, her aşamada Hero Baby'nin 130 yılı aşkın uzmanlığı ve güvencesiyle kontrol edilir. Böylelikle, bebeğinizin güvenle ve severek tüketebileceği ürünler sunulur.

Nasıl tüketilir?
• Ek gıdaya geçiş sürecinde, Hero Baby’nin sevilen tatları ile birlikte bebeğinizin damak tadına uygun lezzetler hazırlayabilirsiniz.
• İçerisine meyve ya da sebze püresi ekleyerek bebeğinizin tercihine göre farklı tatlar elde edebilirsiniz.
• Dilerseniz sebze pürelerine veya çorbalara ekleyerek zenginleştirebilirsiniz.
Ayrıca;
• Kahvaltıda ya da gün içerisinde Hero Baby tahıl ürünlerini bebeğinize dilediğiniz zaman yedirebilirsiniz.
• Bebeğiniz uyumadan önce beslemek istediğinizde, Hero Baby ürünleri yanınızdadır.

İçindekiler
Hidrolize edilmiş buğday irmiği (%52,1), süt tozu (%33) [yağsız süt tozu (%75,3), bitkisel yağlar (soya yağı, hindistan cevizi yağı, ayçiçeği yağı, palm yağı), asitlik düzenleyici (potasyum hidroksit), antioksidanlar (soya lesitini, tokoferolce zengin ekstrakt, L-askorbilpalmitat)], şeker, bal (%5,4), dikalsiyum fosfat, maltodekstrin, kalsiyum karbonat, demir-III pirofosfat, sodyum L-askorbat, tarçın tozu (%0,04), çinko sülfat, DL-alfa tokoferol asetat, nikotinamid, retinil asetat, kalsiyum D-pantotenat, D3 vitamini, D-biotin, folik asit, pridoksin hidroklorür, riboflavin, siyanokobalamin, tiamin hidroklorür, filokuinon ve potasyum iyodür. Gluten içerir. Domuz yağı ve katkıları içermez.