Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Tablet 22'li

₺159,95
Adet
Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Tablet 22'li adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Tablet 22'li

 

Bugüne kadarki En Güçlü Finish'le tanışın: Yeni Finish Quantum Max! Yeni formülüyle, kurumuş lekeleri bile sudan geçirmeden çıkarır. Power jel yağları söker atar , likit powerball mükemmel parlaklık sağlar. 3 bölmeli yeni kapsül teknolojisiyle, yeni Finish Quantum Max kolayca çözünür.

Üstelik daha az kimyasal içerir.
* Maksimum Güç, Mükemmel Parlaklık.

İçindekiler
%15 - <%30 noniyonik yüzey aktif madde, %5 - <%15 oksijen bazlı ağartıcı, %5 - <%15 polikarboksilat, %5 - <%15 fosfonat, enzim (Subtilisin, Amylase), parfüm (Limonene).

Kullanım Talimatları
Sadece elleriniz kuruyken kullanın. Tableti delmeyin, kesmeye çalışmayın. Kullandıktan sonra paketi mutlaka kapatın. Tableti paketten çıktığı gibi kullanın. Yıkama esnasında tamamen çözünür. Deterjan gözüne yıkama başına bir tablet yerleştirin. Tableti yerleştirmeden önce deterjan gözünün kuru olduğundan emin olun. Tableti çatal bıçak sepetine koymayın. En iyi sonuç için Eco programı kullanın.

Güvenlik Uyarısı
Subtilisin içerir. Alerjik reaksiyona yol açabilir. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.

GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım/bakım alın. DERİ İLE TEMAS HALİNDE İSE: Bol sabun ve su ile yıkayın. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Yutmayın. YUTULDUĞUNDA: Doktoru/hekimi arayın/gidin. Paketi düzgünce kapatın. Paketi kapalı tutun. UYARI: ÜRÜN 3 YAŞ ALTINDAKİ ÇOCUKLARDA BOĞULMA TEHLİKESİ OLUŞTURABİLİR.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!