Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Portakal Yağı & Sirkeli Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici 1lt

₺55,50
Adet
Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Portakal Yağı & Sirkeli Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici 1lt adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Portakal Yağı & Sirkeli Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici 1lt

 

 

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Doğal Portakal Yağlı Yüzey Temizleyici, ferahlatıcı portakal kokusu ile silinebilir yüzeylerde derinlemesine hijyen sağlar. İçeriğindeki doğal portakal yağı, sirke, soda ve isopropil alkol sayesinde, yüzeydeki kir ve lekeleri kolayca temizleyip derinlemesine hijyen sağlarken; portakal kokusuyla uzun süreli ışıltı ve parlaklık kazandırır.

 


Kullanım Ömrü:

Uygun saklama koşullarında, üretim tarihinden itibaren 36 aydır.


Kullanım;
Kullanım kolaylığı sağlayan özel şişe ve püskürtmem mekanizmasıyla Quick & Clean Doğal Portakal Yağlı Yüzey Temizleyiciyi kir ve lekelerin bulunduğu alanlara direkt uygulayınız. Özel başlığı yüzeye köpük şeklinde uygulanmasını sağlayacaktır. Kullanmadan önce başlığı stop konumundan püskürtme konumuna getiriniz, işleminiz bittiğinde yeniden stop konumuna getiriniz. Etkili sonuç için uygulama sonrası silmeden önce birkaç dakika bekleyiniz, ardından bir bez yardımıyla yüzeyi tamamen siliniz.

Ahşap, deri, suni deri gibi hassas yüzeylerde kullanmadan önce yüzeyin görünmeyen küçük bir bölümünde denemeniz tavsiye edilir.


İçindekiler;
<%5 Anyonik Aktif Madde, <%5 Noniyonik Aktif Madde, Isopropyl Alcohol, Acetic Acid (Beyaz Sirke), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (Doğal Portakal Yağı), Sodium Carbonate, Parfum, Polysorbate-80, Methylcholoroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetra Sodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool, CI 16035.

Uyarılar;
İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için kullanım talimatına uyunuz. Çocuklardan, gıdalardan ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız ve bir doktora danışınız.

Boş ambalajları başka bir amaç için kullanmayınız. Usulüne uygun olarak imha ediniz.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!