Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Propolis Özlü Diş Macunu 75 ml

25,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
192472
Adet

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Propolis Özlü Diş Macunu 75 ml

 

 

Diş minesine zarar vermeden güçlenmesine yardımcı olurken temizler ve dişinizin doğal beyazlığını korur. İçeriğindeki propolis özü ile dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına, diş ve diş etlerinizin güçlenmesine yardımcı olur. Thymol kekik bitkisinden elde edilir, ağız içinin temizlenmesine yardımcı olur ve hoş bir koku bırakır. Formülündeki doğal nane yağı ve mentol ile gün boyu ferah kalmanızı sağlar. Şeker İçermez! %100 Bitkisel STEVIA kullanılmıştır. Bağımsız araştırma şirketi Ipsos’ un 2017 yılı nisan ayında bağımsız diş hekimleri ile yaptığı araştırma sonuçlarına göre diş hekimleri öneriyor. Sls, Florur, Paraben, Titanıum Dioxide, Gluten ve renklendirici içermez!

Kullanım Ömrü:
Kapak açıldıktan sonra 12 ay

 

Kullanım:
Diş ve diş eti bakımınıza yardımcı olması için dişlerinizi günde 2 defa düzenli olarak Eyüp Sabri Tuncer Doğal Propolis Özlü Diş Macunu ile fırçalayınız. Doğal Propolis Özlü Diş Macunu günlük kullanıma uygundur. Fırçalama esnasında diş macununu yutmamaya çalışınız ve fırçalama sonrası diş macununu tükürünüz..

İçindekiler:
Sorbitol, Aqua, Calcium Carbonate, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Phosphate, Xanthan Gum, Aroma, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Stevia Rebaudiana Extract, Propolis Extract, Mentha Piperta Oil (Nane yağı), Menthol, Thymus Vulgaris Leaf Oil (Kekik yağı)

Saklama Koşulları:
Serin yerde saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.