Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Break Time İlkokul (Tatil Kitabı)

Marka: Çamlıca Kitap

13,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
193811
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Break Time İlkokul (Tatil Kitabı)

 

Çocuğunuzun gelişimi için hazırlanan tatil kitabı (Break Time), TÜZDER Eğitim Metodu (TEM) yöntemine göre hazırlanmıştır. TEM’de esas olan bir anlayış var ki, o da çocuğun küçük adımlarla yürüdüğüdür. Bu metotla hazırlanan kitaplarda, çocuğunuzun becerilerinin en üst noktaya taşınması hedeflenir. Kitaplardaki kelimelerin ifade ve hayal gücünü geliştirdiği gibi, TEM ile hazırlanan kitaplarda da görsellerin adetleri ve şekilleri ile hafızayı geliştirmeye yönelik bir sistem geliştirilmiştir.

TÜZDER tarafından hazırlanan tatil kitabı; uluslararası standartlarda, çoklu dil seçeneğiyle hazırlanmıştır. 21. Yüzyıl Becerileri’ni geliştirici nitelikte etkinliklerden oluşan IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisi, PISA ve TIMSS gibi uluslararası değerlendirme ölçeklerine uygun şekilde hazırlanmıştır.

“Uluslararası Eğitimde İnovasyon Merkezi” (ICIE) tarafından onaylanmış olan bu kitap, 7, 8, 9+ yas seviyesinde, 9 farklı gelişim kademesi düşünülerek tasarlanmıştır. Kitap içerisinde bölümlere ayrılmış olan her bir konu, TÜZDER Yayınları, IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisi içerisinde yer alan kitaplardaki uygulamalar esas alınarak hazırlanmıştır.


Kağıt: 1. Hamur, Renkli

Kapak: Kuşe, Kısmi Lak, Amerikan Cilt

Sayfa: 64

Dil: Türkçe-İngilizce