Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Activex Hijyenik Kumaş ve Yüzey Spreyi 400 ml

25,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
195983
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Activex Hijyenik Kumaş ve Yüzey Spreyi 400 ml

 

 

Activex Hijyenik Sprey, 90 derece alkol bazlı formülü sayesinde sık temas edilen yüzeylerde hijyen sağlar. Masa, mutfak tezgahı, kapı kolu, tuvalet, küvet, duş, klozet, musluk, lavabo, oyun alanları, oyuncak, mama sandalyesi, çöp kovası, buz dolabının dış yüzeyi, ışık düğmesi gibi sert yüzeylerin yanı sıra; koltuk, kanepe, yatak, minder, ayakkabı, sırt çantası, yastık, perde, evcil hayvan yatağı gibi yumuşak yüzeylerde de kullanılabilir.

90 derece alkol içerir.
Leke bırakmaz. (*)
Hızlı kurur.
Durulama gerektirmez. (**)
Yapışkanlık hissi bırakmaz.
Kötü kokuları yok eder.

Leke bırakmaz*: Hassas yüzeylerde ve tekstil ürünlerinde önce yüzeyin küçük ve görünmeyen bir alanı üzerinde deneyiniz. Deri, süet ve ipek kumaşlarda kullanmayınız.

Durulama gerektirmez**: Bebek masası, mutfak tezgahı gibi yiyecek teması olan yüzeyleri, kullanım sonrası içme suyu ile durulayınız.

Uyarı: İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için, kullanım talimatına uyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve kuru ve serin bir yerde orijinal ambalajında muhafaza ediniz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Gözle temas halinde derhal bol su ile yıkayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız. Solumayınız. Bu ürünü amaçlandığı kullanım şekli dışında kullanmayınız.

Kullanım: Ürünü bir süre çalkaladıktan sonra, dik tutarak 15-20 cm uzaktan yüzeye püskürtünüz. Kuru ve temiz bir bez yardımı ile homojen olarak yayınız, ardından kurumasını bekleyiniz.