Uludağ Frutti Extra Mandalina Pet 1 lt

Marka: Uludağ
₺32,95
Adet
Uludağ Frutti Extra Mandalina Pet 1 lt adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Uludağ Frutti Extra Mandalina Pet 1 lt

 

 

TÜRKİYE’NİN TEK KORUYUCU İÇERMEYEN MEYVE SULU MADEN SUYU, ULUDAĞ FRUTTİ EXTRA

TÜRKİYE’NİN TEK KORUYUCUSUZ MEYVE SULU MADEN SUYU ÜRETİMİNİ YAPIYORUZ!
Uludağ İçecek, yaptığı yatırımlar sonucunda Uludağ Frutti Extra’yı koruyucusuz üreterek Türkiye'nin ilk ve tek koruyucusuz meyve sulu maden suyu üretimi yapan firmasıdır.

ULUDAĞ FRUTTİ EXTRA, MEYVE AROMALI DEĞİL MEYVE SULU MADEN SUYUDUR!
Uludağ Frutti Extra içerdiği %4 ve 5 oranındaki meyve suyu ile meyve aromalı değil meyve sulu maden suyu kategorisindedir.

 

ÜRÜNLERİMİZDE POTASYUM SORBAT (E202), SODYUM BENZOAT (E211) GİBİ KORUYUCULAR YOK!
Uludağ İçecek ürünleri koruyucusuz üretim teknolojisi ve ARGE çalışmaları sayesinde potasyum sorbat (E202) ve/veya sodyum benzoat (E211) gibi koruyucular içermemektedir.

GAZLI İÇECEKLERDE KORUYUCUSUZ ÜRETİM TEKNOLOJİSİNİN BAŞLATILMASINA FİKİR ÖNCÜLÜĞÜ ETTİK!
Uludağ İçecek’in fikir öncülüğünde Alman Krones firmasıyla iş birliği sonucunda Uludağ İçecek, dünyada gazlı içeceklerde koruyucusuz üretim teknolojisinin başlatılmasına öncülük etmiş oldu.

 

ULUDAĞ FRUTTİ EXTRA NASIL KORUYUCUSUZ ÜRETİLİYOR?
Uludağ Frutti Extra cam şişe ürünlerimizi 80 °C üzerinde uzun dönemli pastörizasyon metodu ile pastörize ederek koruyucu içermeden üretiyoruz.

 

ÜRÜN RAF ÖMÜRLERİMİZİ DE KORUYUCUSUZ ÜRETİMLE ULUDAĞ İÇECEK AR-GE EKİBİMİZİN ÇALIŞMALARI SONUCUNDA UZATTIK!
Uludağ İçecek’in sahip olduğu koruyucusuz üretim teknolojisinin sanılanın aksine raf ömrü kısaltma değil arttırma özelliği bulunmaktadır. Koruyucusuz üretim teknolojisinin pozitif etkileri ile birlikte yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda bazı ürünlerin mevcut raf ömürleri 1-3 ay arttırılmış olup diğer koruyucu içermeyen ürünler için de raf ömrü arttırma çalışmaları devam etmektedir. 7 çeşit Uludağ Frutti Extra ürünümüzün son kullanma tarihleri birçoğunda minimum 5 aydan başlamak üzere 8 aya kadar çıkmıştır. Son kullanma tarihi bilgisine ürün kapaklarından ulaşabilirsiniz

 

ULUDAĞ FRUTTİ EXTRA %100 PANCAR ŞEKERİ İLE ÜRETİLİYOR!
Uludağ İçecek, tüm ürünlerinde %100 pancar şekeri kullanmakta olup Nişasta bazlı şeker (NBŞ) glikoz ve fruktoz şurubu kullanmamaktadır.

Detaylı Bilgi
MarkaUludağ