Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Sütaş Hellim Peyniri 250 g

21,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
112050
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Sütaş Hellim Peyniri 250 g

 

 

Sütaş’ın özel lezzetleri arasında yer alan hellim peyniri, geleneksel tatları sofralara getirerek sağlıklı öğünler ile beslenebilmeyi sağlar.

Kahvaltılarda, kızarmış ekmekle birlikte ailenize servis edebilirsiniz. Kızarmış hellimi tek başına yiyebilir ya da ekmeğin arasına diğer kızartmış olduğunuz sebzeler ile koyarak lezzetli bir sandviç elde edebilirsiniz. Küçük bir kaba mevsim sebzelerinden ve kızarmış peynirden koyarak zeytinyağı ile harmanlayabilirsiniz. Kabı çocuğunuzun beslenme çantasına ya da kendi çantanıza alarak sağlıklı bir öğle yemeği yemiş olursunuz.

Peyniri salata ve makarnalarınızın üzerine koyabilir, akşam yemeklerinden önce misafirlerinizin içkilerinin yanında aperitif olarak ikram edebilirsiniz. Kızarmış hellim, özellikle hafta sonu maç ya da film izlerken yenen atıştırmalıklara sağlıklı bir alternatif olacak ölçüde lezzetli bir aperitiftir. Yanına, evde hazırladığınız soslardan koyarak lezzetini artırabilirsiniz. Ürünü buzdolabında saklamanız ve ambalaj üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar tüketmeniz tavsiye edilir.