Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı 380 g

₺49,95
Adet
Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı 380 g adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı 380 g

 

 

Seyidoğlu Kuşburnu marmelatı,mevsiminde toplanan taze,kaliteli meyvelerden üretilir. Marmelatları ve vişne, çilek, kayısı gibi birçok reçel çeşitleri ile kahvaltılarınızın tatlısıdır.


Marmelat ve Reçel çeşitleri kahvaltı sofralarının vazgeçilmez tatlı bir besinidir. Birçok marmelat çeşidinden biri olan Kuşburnu Marmelatı Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı 380 gr olarak yine özel Seyidoğlu kalitesi ile üretilmektedir. Ayrıca Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatları tamamen hijyenik koşullarda el değmeden üretilir.

Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı; annenizin o leziz marmelatlarını aratmayacak türden lezzete sahiptir. Şeker ve meyvenin geleneksel olarak birleşimi sayesinde ortaya çıkan bu nefis kuşburnu marmelat'ı tadıp bayılmamak mümkün değil.

Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı yapımında itina ile ayıklanmış ve temizlenmiş dondurulmuş meyveler kapalı sistem vakum pişirme kazanlarında meyvenin rengini ve aromasını koruyarak, HMF (Hidroksimetil furfural) oranını yükseltmeden gerekli tüm test ve ölçümlerle kontrol edilerek pişirilir. Dolum ünitelerine, boru sistemiyle el değmeden taşınır. Hermetik dolum yapılmak suretiyle kavanozlarda vakum oluşturulur.

Böylece Seyidoğlu Kuşburnu Marmelatı tazeliğini ve lezzetini ilk günkü gibi raf ömrü boyunca korumuş olur. Marmelat çeşitleri bakımından çok zengin olan Seyidoğlu ailesi, marmelat ve reçel tariflerinin sırrını kalite ve sevgi katarak sizlere sunuyor. Ev usulü kuşburnu marmelatı tarifindeki gibi sevgiyle hazırlanmış kuşburnu marmelatlarımızı gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.