Nar Kg

Marka: Manav
₺69,99
Kg
Nar Kg adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Nar Kg

 

 

Tatlı-ekşi tadıyla adeta bir vitamin deposu olan nar hem kendi başına meyve olarak hem de yemeklerde farklı bir lezzet olarak kullanılabilir. Soyması kolay, yemesi keyifli olan nar artık salatalardan, zeytinyağlı dolmalara, tatlılara eşlik eden harika bir alternatif olarak sofralarda yerini alıyor. Bereketi dolayısıyla kendinden bolca söz ettirirken, çocuklar için de yemesi eğlenceli bir vitamin deposu oluyor.
 
Nar, lezzetli olduğu kadar potasyum ve demir minerali ile C vitamini açısından da çok zengin. B1, B2 vitaminleri ile kalsiyum ve fosfor minerallerini de barındırıyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmede yardımcı oluyor, harareti alıyor ve menopoz şikayetlerini azaltıyor.
Nar tanelerini ister süs olarak kullanabilir, aromasından yararlanabilir, tek başına yiyebilir ya da suyunu sıkarak içebilirsiniz.
 
Narı kabuğundan daha kolay ayıklayabilmek için; ikiye böldüğünüz narı ters bir şekilde bir kasenin üzerinde tutun. Tahta kaşık yardımı ile kabuğuna yavaşça vurarak taneleri düşürmeye başlayın. Dökülen narları kasede toplayın. Çarşıdan aldığınız bir taneyi eve gelince bin taneye dönüştürerek sevdiklerinizle paylaştırın.
Detaylı Bilgi
MarkaManav
Bu ürünü alanlar bunu da aldı!
 1. Maydanoz Demet
  Maydanoz Demet
  ₺12,95
 2. Elma Starking Kg
  Elma Starking Kg
  ₺39,99
 3. Havuç Kg
  Havuç Kg
  ₺29,99
 4. Limon Taze Kg
  Limon Taze Kg
  ₺29,99
 5. Soğan Kuru Kg
  Soğan Kuru Kg
  ₺29,99
 6. Muz Yerli Kg
  Muz Yerli Kg
  ₺69,99
 7. Portakal Finike Kg
  Portakal Finike Kg
  ₺29,99
 8. Portakal Finike Lüx Kg
  Portakal Finike Lüx Kg
  ₺24,99
 9. Karnabahar Kg
  Karnabahar Kg
  ₺29,99