Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 200 g

28,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
114763
Adet

Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 200 g

 

Bebeğinizin 6. Ayından İtibaren Uygundur.

Ek besine başlamış olan bebeğiniz için 8 tahılla hazırlanmış ürünlerimiz ideal seçimdir. Bu mamalarla bebeğinize çeşitli tahılların faydasını ve lezzetini bir arada sunabilirsiniz. Hero Baby Kaşık Mama kutularına yalnızca bebek beslenme standartlarına uygun kalitedeki tahıllar girebilir.

Besleyici Tahıllar: Bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyecek şekilde vitaminli ve mineralli Hero Baby tahıllı mamaları demir, çinko, kalsiyum ve folik asit kaynağıdır.

Bol Tahıllı: Hero Baby Tahıllı Kaşık Mamaları evlerimizde bulunmayan 8 farklı tahılı bir araya getirir. *8 tahıllı ürünlerimiz, tahıllı ek gıda serimiz içerisindeki en fazla tahıl çeşidini içeren ürünlerimizdir.

Türkiye’nin lider tahıllı kaşık maması üreticisi olmanın verdiği sorumlulukla, mamalarımızı ülkemizin her köşesindeki bebeğe en taze şekilde ulaştırmak için modern teknolojilerle üretiyoruz. Ürünlerimizi güvenli tedarik zinciri ve kalite takip sistemini tesislerimizde el değmeden hazırlıyor, hava geçirmeyen özel ambalajlarda sunuyoruz.

Ek besinlere yeni başlayan bebeklerin sindirim sistemleri oldukça hassastır. Bu nedenle ek besinlerle sıra ile tanışmalıdır. Böylece besinleri kolayca sindirebilir.
Tahıllar beslenmede önemli bir yer sahibidir. Farklı tahılların birbirinden farklı besinsel değerleri vardır. Bebeklerin beslenmesinde çeşitlilik önemli yer tutar, yediği tahılların da çeşitli olması gerekir.
Pekmez bebek beslenmesinde çok kıymetlidir. Ek besinlere başlayan bebeklerin günlük beslenmesinde yer alması tavsiye edilir.
Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 8 farklı tahılın besleyiciliğini pekmezle birleştirerek sunuyor.


A, D, C B6, B12 vitaminleri ve Folik asit kaynağıdır.
Kalsiyum, demir ve çinko kaynağıdır.
Devam sütü içerdiği için ayrıca süt eklemenize gerek yoktur.
Su ile hazırlanır.
Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Çocuk Ek Gıda tebliğine göre ürünlerimiz GDO, koruyucu katkı maddesi gibi sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

 

 

İçindekiler
Hidrolize edilmiş un (%49,2) (buğday (%80,8), pirinç (%11,4), mısır, yulaf (%1,1), arpa, çavdar, akdarı, darı), süt tozu (%31) [yağsız süt tozu (%75,3), bitkisel yağlar (soya yağı, hindistan cevizi yağı, ayçiçeği yağı, palm yağı), asitlik düzenleyici (potasyum hidroksit), antioksidanlar (soya lesitini, tokoferolce zengin ekstrakt, L-askorbilpalmitat)], şeker, pekmez (%6), peynir tozu (süt ürünü) (%2,5), dikalsiyum fosfat, maltodekstrin, kalsiyum karbonat, demir-III pirofosfat, sodyum L-askorbat, çinko sülfat, DL-alfatokoferol asetat, nikotinamid, retinil asetat, kalsiyum D-pantotenat, D3 vitamini, D-biotin, folik asit, pridoksin hidroklorür, riboflavin, siyanokobalamin, tiamin hidroklorür, filokuinon ve potasyum iyodür. Gluten içerir. Domuz yağı ve katkıları içermez.