Eti Puf Renkli 18 g

Marka: Eti
₺3,25
Adet
Eti Puf Renkli 18 g adlı ürünü 1 adetlik adımlar halinde alabilirsiniz

Eti Puf Renkli 18 g

 

Eti Puf Renkli 18 g

Özel bisküvisinin üzerinde marshmallow, marshmallow üstünde pembe, sarı, mavi, kakaolu, rengarenk garnüller. Tatlı ihtiyacınızı pratik ve lezzetli bir şekilde gideren Eti Puf'lar tam bir lezzet şöleni.

 

Marshmallow, lokuma benzeyen süngerimsi hafif bir şekerlemedir. Marshmallow'un Eski Mısır'da Marsh-mallow denilen bir bitkinin suyundan yapıldığını, bu bitkinin kökünün suyu çıkartılarak, şeker ve yumurta akı ile pişirildiğini biliyor muydunuz?

İçindekiler Marshmallow %44,5 [Şeker, Glukoz- Fruktoz Şurubu, Yenilebilir Sığır Jelatini, Aroma Verici)], Bisküvi %32 [Buğday Unu (Gluten İçerir), Bitkisel Yağ (Palm, Ayçiçek, Pamuk, Kanola), Şeker, Glukoz- Fruktoz Şurubu, Kabartıcılar (Amonyum Hidrojen Karbonat, Sodyum Hidrojen Karbonat), Tuz, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Aroma Verici, Koruyucu (Sodyum Metabisülfit) ], Renkli Granül %23,5 [Şeker, Bitkisel Yağ (Palm, Ayçiçek, Pamuk, Kanola), Glukoz Şurubu, Nişasta, Renklendiriciler (Pancar Kökü Kırmızısı, Riboflavin), Aroma Verici, Kakao, Yenilebilir Sığır Jelatini, Asitliği Düzenleyici (Sodyum Asit Pirofosfat), Aroma Verici, Topaklanmayı Önleyici (Talk), Parlatıcı (Gam Arabik)].

Alerjen Uyarısı Gluten ve Sülfit içerir. Eser miktarda Soya ürünü ve Süt ürünü içerebilir.

Net Miktar (g/ml) 18

Saklama Koşulları Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

Detaylı Bilgi
MarkaEti
Bu ürünü alanlar bunu da aldı!