Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Cam Kavanoz 5 lt

23,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
188931
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Cam Kavanoz 5 lt

 

Mevsiminde taze bir şekilde tüketilen salatalık, kornişon, karnabahar, lahana, domates ve biber gibi sebzelerin diğer mevsimlerde de doğal olarak tüketilmesi için turşu yapılması amacıyla ev düzeni ve züccaciye ürünleri içerisinde kavanozlara ihtiyaç duymaktadır. Turşu Kavanoz ürünleri, istediğiniz her türlü sebze ve meyveyi salamura veya turşu yapabilmek için rahatlık oluşturuyor.

Turşu Kavanoz seçenekleri, 5 litrelik özelliği ile birlikte turşu, reçel, bakliyat veya konserve ürünleri muhafaza edilmesi için rahatlıkla kullanılabilir. Kapağı sayesinde hava geçirmeyen ve bir mevsim boyunca kullanabileceğiniz bu kavanozlar sayesinde ürünleriniz yıllarca dahi aynı tazeliği koruyabilir.

Esnek ve sağlam kulpu sayesinde kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bu kavanoz, aynı zamanda dolap içinde, yolculuklarda, kargo paketleri içerisinde veya raflarda muhafaza edilebilir. Her kullanımdan sonra bulaşık makinesi veya el yıkama yöntemi ile rahatlıkla temizleyebilir ve bir sonraki kullanım için temiz bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.