%30
İNDİRİM

Takip Listesine Ekle

Bizim Eko Paket Margarin 6x250 g

Normal Fiyat 29,95 ₺ Özel fiyat 20,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
111119
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Bizim Eko Paket Margarin 6x250 Gr

Bizim Paket Margarin, trans yağ içermeyip, yemeklerinize sağlıkla birlikte lezzet katmayı başarıyor. Hem yemeklerinizde hem de hamur işlerinde kullanabileceğiniz margarin, içerisinde A, D ve E vitaminleri açısından zengin olması sayesinde sağlığınıza da katkı sağlıyor. A vitamini göz sağlığına, cilde ve bağışıklık sistemine olumlu etki ederken, D vitamini ise kemik ve diş gelişimine yardımcı olur.

Tamamen bitkisel olan bu yağı, tariflere katmadan önce oda sıcaklığında bekleterek daha kolay kullanabilir ve karışımlarda daha homojen olmasını sağlayabilirsiniz. Kalp sağlığı düşünülerek üretilen paket margarini, özellikle nefis kokulu ve enfes lezzetli pilav yapımında kullanabilirsiniz. İçerisinde Omega 3 ve Omega 6 faydalı yağ asitleri bulunan margarin, GDO içermez.

Genel olarak bozulmaya müsait bir besin olan margarini, buzdolabında muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar taze şekilde kullanabilirsiniz. Tatlı, tuzlu, hamur işlerinde ve yemeklerinizde kıvamı tutturmanıza olanak sağlayacak olan ürün, her seferinde aynı lezzeti yakalamanıza da yardımcı oluyor.