Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Arı Mama Gece 12 Vitaminli 250 g

19,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
114890
Adet

Arı Mama 12 Vitaminli Gece 250 g

 

 

Bebeklerin geceleri daha rahat ve tok uyumaları için Arı Mama 12 Vitamin 6 Mineral 7 Tahıl Gece 250 g paketliyle satıştadır. Sadece 1-2 dakika içinde su ile rahatlıkla hazırlanabilen ürün, gece acıkan bebekler için oldukça ideal bir kaşık mama ürünüdür.

İçinde birbirinden değerli vitamin ve minerallerin olduğu Arı mama, zengin tahıl seçenekleriyle de bebeğinizin gelişimine ve daha tok uyumasına yardımcı olan bir mama ürünüdür. İçindeki vitamin, mineral ve tahıl ürünleri daha önceden tatlandırıldığı için, pişirirken ayrıca şeker ilave edilmesine gerek kalmadan, rahatlıkla hazırlanabilir.

Bebeğinizin gelişimi boyunca ayrı ayrı vitamin, mineral ürünlerini vermek yerine, hepsinin bir araya getirildiği, 250 g’lık özel ambalajında satışa sunulan kaşık mama ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin tüm ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içinde barındıran ürün, kolay hazırlanması ile annelerin de yardımcısı konumundadır.

 

Arı 12 Vitaminli 6 Mineralli Sütlü 7 Tahıllı Pirinç Unu
Kalsiyum, demir, fosfor, çinko ve magnezyum içerir.
A, D, E, C,B1, B2, B6, B12 vitamini ve folik asit içerir.
Su ile pişirilerek hazırlanır.
Pişirerek hazırlayınız.
Paketi açılmış ürünü 15 gün içerisinde tüketiniz.
Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.
Her kullanımdan sonra poşeti iyice kapatınız.
Renklendirici ve koruyucu domuz yağı ve katkıları içermez.

İçindekiler: Tahıl Unları (%45) (pirinç, tam buğday, yulaf, darı, arpa, mısır, çavdar, buğday lifi), öğütülmüş leker, laktoz(süt ürünü), yağsız süttozu (%10), peyniraltısuyu proteini (süt proteini), kazein (süt proteini), bitkisel yağ (hurma yağı, kanola yağı, ayçiçeği yağı), mineraller (kalsiyum, magnezyum, demir, çinko, mangan, iyot), vanilin, vitaminler (C, niasin, E, pantotenik asit, B1, B2, B6, A, folik asit, biotin, D, B12), laktoferrin.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!