Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Porçöz Banyo Sprey Okyanus Ferahlığı 2x750 ml

32,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
109419
Adet

Porçöz Banyo Sprey Okyanus Ferahlığı 2x750 ml

 

 

KULLANIM ALANLARI
Porçöz Banyo Sprey’i, lavabo, musluk, duşakabin, tuvalet, küvet, duş başlığı, cam, fayans ve seramik banyo yüzeyleri, fayans aralarındaki derzlerin temizliği için kullanabilirsiniz.


KULLANIM ŞEKLİ
Porçöz Banyo Sprey’in üst kısmında yer alan çocuk emniyet kilidini, pimine basarak “Stop”tan sprey sembolüne gelene kadar çevirin. “Sprey” modunda kullanmak için püskürtme mekanizmasının önündeki akıllı kapağı açık tutun. “Köpük” seçeneği için akıllı kapağı kapalı tutmanız yeterli. Porçöz Banyo Sprey’i kullanırken kirli yüzey üzerine püskürtün, daha sonra nemli bir bez veya süngerle silin. Sildikten sonra yüzeyi bol suyla durulayın. Zor ve inatçı kirler için Porçöz Banyo Sprey’i kirli yüzey üzerinde en az 2-3 dakika bekletin.


UYARILAR
Porçöz Banyo Sprey’i diğer temizlik maddeleriyle birlikte kullanmayın, kesinlikle karıştırmayın. Ahşap yüzeyler ile boyalı, sıcak, hasar görmüş yüzey ve malzemelere uygulamayın. Diğer tüm bölgelerde kullanmadan önce test edin. Porçöz Banyo Sprey’i kullanırken eldiven takmayı unutmayın. Ayrıntılı bilgi için lütfen ürün etiketini okuyun.