Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Papilla Bacalı Kek Kalıbı 28 cm

62,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
196089
Adet

Papilla Bacalı Kek Kalıbı 28 cm

 

 

Papilla 28 cm bacalı kek kalıbı yapışmaz yüzeyi, sıcaklığa dayanıklı iç-Dış profili ve kolay kullanım özellikleri ile kek yapımını üstün bir performansla tamamlıyor. Keklerin yanmadan ve yapışmadan mükemmel bir lezzetle pişmesini sağlayan ürün, dilimleme çizgileriyle kolay dilim yapma avantajı sunuyor.

Tasarımı ve işlevselliğiyle fırın keklerde başarı gösteren kalıp, pfoa gibi zararlı maddeler içermiyor ve sağlığa uyumlu, hijyenik bir kullanım biçimi sağlıyor. yapışmadan kolayca ayrılan kekler granit yüzey kaplamasıyla yanmaz ve yapışmaz özellik kazanan kek kalıbı, %100 alüminyum iç materyalden üretilmesi sebebiyle herhangi bir form bozulması yaşatmıyor. ısıya dirençli dış yüzey kaplamasına sahip olan papilla, 28 cm ölçüleriyle midi, mini fırın ve diğer tüm fırınlara uyum sağlayabiliyor.

Yağlamaya gerek kalmadan pişirme özelliği sunan granito effect kaplama sayesinde, kek piştikten sonra yüzeye yapışmadan ayrılabiliyor. kalın dilim seçeneği bulunan bacalı kek kalıbı, ortada bulunan silindirik bölüm sayesinde her bölümde eşit miktarda pişirme yapabiliyor. Alüminyum yapısı kek kalıbı yüzeyindeki ısının eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Granit kaplaması sebebiyle kekin lezzetini koruyan özel kalıp, pişme işlemi sırasında yapışmayı önlemesi sebebiyle yanma işlemlerinden de koruyor. bulaşık makinesinde yıkanabilen ürün, yapışmaz yüzeyiyle kolaylıkla temizlenebiliyor. Elde yıkama işlemi için de uygun bir yapı sunuyor.

Kolay dilimlenen kek yapımı ölçü: 28 cm
Özellik: Yanmaz & yapışmaz yüzey
Kaplama: Granito effect

Kullanım önerisi;
ürünü doğrudan ocak üzerinde ateşe maruz bırakmanız ürün yüzeyinde yanmaya ve işlev kaybına sebep olabilir. Ambalaj ya da etiket üzerinde belirtilen sıcaklık seviyelerinin üzerinde fırınlama yapmanız, ürünün dış yüzeyine zarar verebilir. Belirtilen ısı seviyelerine uyulduğu sürece üründe herhangi bir bozulma meydana gelmez. Metal mutfak gereçleriyle temastan kaçınmanız ürünün çizilmesini engeller.

Ürün çapı: 28 cm
Ürün özellliği:%100 alüminyum
Gövde ısıya dayanıklı granito effect kaplama pfoa içermez
Isıya dayanıklı iç ve dış kaplama
Ürünle alakalı bilgiler: bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Yapışmaz kaplaması sayesinde kekinizi kalıptan rahatlıkça çıkartabilirsiniz.

Bu ürünü alanlar bunu da aldı!