Takip Listesine Ekle

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Mentol Ferahlığı 450 ml

Marka: Head&Shoulders

21,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
192452
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Mentol Ferahlığı 450 ml

 

 

Mentollü içeriği ile saç derisini ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Kepeğe karşı etkili olan bu şampuan kepeği gidererek saç derisinin sağlık bir hale gelmesini sağlar. 2’si bir arada şampuan hem saç kremi hem de şampuan özelliğine sahiptir. İçerisinde yer alan saç kremi ile saçları yumuşatır, besler ve kolay taranmasını sağlar. Şampuanın arındırıcı etkisi ile ise saçlarınızı kökten uca temizler ve güçlendirir. Mentol ferahlığı içeriği ile saç derisini rahatlatır ve serinletici etkisi ile saçları yağlardan ve kirlerden arındırır.

 

 

Mentol Ferahlığı 2'si 1 arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve Saç Bakım Kremi, ferah bir mentol hissi ve uzun süreli kepek koruması sağlamak için saçlarını etkin biçimde temizler. Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı Kaşıntı, Kuruluk ve Yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır. Mentol Ferahlığı 2’si 1 Arada Şampuan, derinlemesine nemlendirilmiş, %100’e kadar kepeksiz, güzel ve yumuşak saçlar sağlar (düzenli kullanımda gözle görülür kepeklere karşı).


Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı Kaşıntı, Kuruluk ve Yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengesine sahiptir ve hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir.

%100e kadar kepeksiz ve güzel saçlara kavuşursun (%100’e kadar, düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler).

Dünyanın 1 Numaralı Şampuan Markası (Temmuz’18-Haziran’19 Nielsen satış verisi P&G hesaplamasına göre).

Formülü, istenmeyen katkı maddelerini içermez. %0 Fosfat, %0 Parafin, %0 Renklendirici.

%25’i geri dönüştürülmüş plastikle yapılmış şişe (kapak kısmı hariç, bu şişeyi yapmak için kullanılan plastiğin %25’i geri dönüştürülmüştür).