Facebook Pixel
Takip Listesine Ekle

Elidor Saç Bakım Kremi Onarıcı ve Yeniden Yapılandırıcı 500 ml

23,95 ₺
Stok durumu : Stokta var
SKU
192115
Adet

Önerilen Diğer Ürünler

Elidor Saç Bakım Kremi Onarıcı ve Yeniden Yapılandırıcı 500 ml

 

 

Anında Onarıcı Bakım Serum Bakım Kremi
İlk kullanımdan itibaren yıpranmış* saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur

Saç yüzeyinde yıpranma belirtileri taşıyan kişiler için geliştirilen Elidor Anında Onarıcı Serum Bakım Kremi, etkisini ilk yıkamadan itibaren gösteriyor. Ürün, sahip olduğu badem yağı ve keratin içeren özel formülüyle yıpranmış saçlarınızın onarılmasına anında yardımcı oluyor.. İlk yıkamadan sonra dahi saçlarınızdaki yumuşaklık, kolay taranma, parlaklık kendini belli ediyor.
Elidor Anında Onarıcı Serum Bakım Kremi içerisindeki nutri keratin teknolojisi, saçınızdaki tarama zorlukları ve kurulukların meydana getirdiği yıpranmışlıkları onarıyor. Keratin da içeren formülüyle saçınıza hem içten hem de dıştan bakım yapıyor. Saçınızın yalnızca yüzeyine değil her katmanına erişiyor. Böylece saçınız yalnızca görüntü olarak değil, yapı olarak da güçleniyor.
Saç tellerinizi yeniden yapılandıran Elidor Onarıcı Bakım Kremi, şampuanlama işleminin ardından boyuna ve özellikle saç uçlarına uygulanarak durulanıyor. Kremi saç diplerini uygulamamak ise önem taşıyor. Hayat kolaylaştıran saç tarama kolaylığının yanı sıra parlak ve yumuşak saçlar, ilk yıkamanın ardından sizinle oluyor. Daha iyi sonuç almak için ürünü Elidor Anında Onarıcı Bakım serisi ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz.
Daha iyi sonuç almak için Elidor Anında Onarıcı Bakım serisi ürünleri ile birlikte kullanmaya ne dersin? Saçlarını 7/24 ile şekillendirmeyi, haftada bir de saçlarının boy ve uçlarına Anında Onarıcı Bakım Maskesi ile bakım yapmayı unutma!